55 lat Koła!

Miło nam poinformować, że Koło nasze ma już 55 lat, co stało się faktem w dniu 18 lutego 2018 roku. W związku z tym, jak wszystkim już wiadomo, w tym roku odbędzie się jubileuszowy bal myśliwski – 26 maja 2018 roku w Szymbarku w Restauracji REMUS Sala Bankietowa „Stodoła”. Poprzedzi go okolicznościowa msza święta w kościele parafialnym w Szymbarku o godzinie 16.00.

W kwietniu br. do wszystkich Kolegów myśliwych wraz z osobami towarzyszącymi i stażystów zostaną rozesłane zaproszenia. Już dziś prosimy jednak o uwzględnienie dnia 26 maja 2018 roku w swoich planach, tak by jak najliczniej uczcić ten nasz wspaniały jubileusz.

Informujemy, że istnieje możliwość zarezerwowania noclegu w Szymbarku. Nocleg w pokojach dwuosobowych. Koszt 45zł od osoby za dobę. Liczba miejsc jest ograniczona, więc prosimy, jeśli ktoś chce skorzystać z tej opcji, o rezerwację miejsc, wysyłając mailem na adres sekretarza kol. Arkadiusza Barzdo następujących danych: imię i nazwisko, długość pobytu (można dłużej niż na jedną noc), liczbę osób. Ostateczny termin dokonania rezerwacji to 30 kwietnia br. Może się zdarzyć jednak, że przy późnej rezerwacji nie będzie już miejsca. A więc, im wcześniej dokona się rezerwacji tym lepiej. Koło nie pokrywa kosztów noclegu.